Skoči na sadržaj

Konobar – konobarica kod Gala Luks

Mesto: Beograd
URL: http://www.galaluksxxxxxxxxxxxx

Opis:

Konobar – konobarica potreban lepo uredjenom caffe restoranu u strogom centru grada, na duze vremensko angazovanje.

Caffe restoran nudi razne vrste slanih i slatkih dezerta, salata, sladoleda…

Iskustvo je neophodno kao i znanje engleskog jezika

Radno vreme:

I smena: 10h -16h

II smena: 16h – 24h

Opis posla:

– primanje porudzbina

– usluzivanje gostiju

– rad na fiskalnoj kasi

Potrebni:

– komunikativni

– pozitivni

– dinamicni kandidati

Nudimo:

– redovna plata + baksis

– rad u pozitivnom kolektivu

– obrok + 2 pica

– odlicni uslovi rada

Kandidati koji udju u uzi izbor bice kontaktirani

Vise informacija na: xxxxxxxxxxxx/ 3585 – 001 xxxxxxxxxxxx/6598-817 xxxxxxxxxxxx/ 4250-522

Apliciraj

Sajt Radilica ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Svi sadržaji su preneseni u dobroj nameri. Na sajtu Radilica se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. Radilica nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. Radilica se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta Radilica nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode. Fotografije iznete u delovima oglasa su tipske-ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje. Korišćenjem sajta Radilica.rs se slažete sa gore navedenim činjenicama.