Skoči na sadržaj

Prodavac sladoleda kod Omladinska zadruga MJob

Mesto: Beograd
Opis:

Potrebni omladinci za poziciju Prodavac sladoleda, u Knez Mihailovoj.

Opis posla:

- Prodaja sladoleda i posluživanje pxxxxxxxxxxxxa – Naplata sladoleda i pxxxxxxxxxxxxa

Uslovi za kandidate:

- Poželjno iskustvo u ugostiteljstvu ili prodaji – Komunikativnost i ljubaznost – Spretnost i brzina u radu – Sanitarna knjižica poželjna

Kandidatima se nudi:

- Angažovanje na duži period – Radno vreme 5 dana nedeljno, dve smene po 8h – Obuka obezbeđena – Zarada: 1500 rsd dnevnica

Uz prijavu je neophodno dostaviti CV. Prijave na poslovixxxxxxxxxxxxmjobxxxxxxxxxxxx, sa naznakom Prodavac sladoleda.

Apliciraj

Sajt Radilica ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Svi sadržaji su preneseni u dobroj nameri. Na sajtu Radilica se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. Radilica nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. Radilica se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta Radilica nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode. Fotografije iznete u delovima oglasa su tipske-ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje. Korišćenjem sajta Radilica.rs se slažete sa gore navedenim činjenicama.