Skoči na sadržaj

PAKER U PROIZVODNJI U FABRICI SAMSUNG “KOSER” M/Ž BUDIMPEŠTE

Partners & Orka, reklamna agencija koja radi zakup oglasnog prostora za svog renomiranog klijenta, konsultantsku kompaniju Koser iz Beograda, koja za sopstvene potrebe zapošljava radnike iz Srbije za fabriku Samsung SDI u Mađarskoj na poziciji:
PAKER U PROIZVODNJI U FABRICI SAMSUNG M/Ž
Lokacija rada: Fabrika Samsung SDI, oko 50 km od Budimpešte

Opis posla:
• Popravka kalupa, (kalup) = delovi mašina
• Uklanjanje kalupa iz skladišta za kalupe
• U zavisnosti od problema sa kalupom, nošenje kalupa u radionicu za popravku

Uslovi:
• Radnici koji mogu da rade duže od jedne godine
• Nosioci pasoša koji važi najmanje 10 meseci
• Minimum II stepen stručne spreme
• Nije potrebno iskustvo
• Mogu konkurisati osobe muškog i ženskog pola

Poslodavac obezbeđuje:
• Potpuno opremljen apartman
• Obezbeđen prevoz od Srbije do Mađarske
• Rad u tri smene; 4 dana rad, 2 slobodna dana
• Letnji i zimski odmor u trajanju od 7 dana, dva puta godišnje (kompanija plaća 150eur za godišnji odmor)
• Preduzeće može unapred platiti troškove obroka za prvi mesec
• Obezbeđen je prevoz od smeštaja do kompanije (obezbeđena cena karte za autobus ili iznajmljivanje automobila)
• Zarada 900-1200 evra neto
Apliciraj

Sajt Radilica ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Svi sadržaji su preneseni u dobroj nameri. Na sajtu Radilica se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. Radilica nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. Radilica se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta Radilica nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode. Fotografije iznete u delovima oglasa su tipske-ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje. Korišćenjem sajta Radilica.rs se slažete sa gore navedenim činjenicama.