Vozač (m/ž)

Opis posla

Lokacija: Republika Češka

Više izvršilaca

ŠTA OČEKUJEMO OD VAS

  • Vozačka dozvola kategorije „C“ i „E“ sa minimalno 1 godinom radnog iskustva, poželjno u radu sa prikolicom za hlađenje
  • Neevidentiranost u krivičnoj evidenciji
  • Profesionalna kvalifikacija (obavezno važeća vozačka dozvola)
  • Važeći biometrijski dokument (pasoš)

ŠTA NUDIMO

  • Obezbeđivanje oficijalnog zaposlenja u Češkoj Republici, sa dozvolom za boravak i rad
  • Mogućnost smeštaja u prostorijama firme
  • Rad u režimu: 5-6 radnih dana + 1-2 slobodna dana
  • Nakon 3 meseca rada mogućnost odlaska (odmora)u rodnu zemlju na 2 – 3 nedelje
  • Zdravstveno i penzijsko osiguranje u Češkoj Republici
  • Svaki kandidat će u roku od 1-2 meseca od dolaska u Češku Republiku proći obuku
  • Kompanija obezbeđuje radniku radnu odeću i obuću, i službeni telefon
  • Besplatan prevoz iz Srbije za Republiku Češku.

Sajt Radilica.rs ne učestvuje u procesu selekcije kandidata i nema uvid u biografije kandidata. Kandidati su saglasni da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u skladu sa Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Informacije
  • Radno iskustvoManje od 1 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaKvalifikovani radnik - KV
  • Način plaćanjamesečno