Vozač za međunarodni transport E kategorija

Partners&Orka
  • Postavljen: 29.05.2019
  • Rok za prijavu: 29.06.2019
  • Broj prijava: 1
  • Broj pregleda: 549
Opis posla

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta firmu koja se bavi transportom   u  domaćem  i  medjunarodnom  transportuMGV doo iz Niša ,radi zakup oglasnog prostora ,koja za svoje
potrebe radi potražnju za radnicima na poziciji: – Vozač  za međunarodni transport  E  kategorija
Opis posla:

-vozač hladnjače   i  šlepera
-komunikacija  sa  logističkim  centrom  ,
-poznavanje  osnovnih  carisnskih  propisa    prednost

Uslovi rada:

-SSS-  prednost   saobraćajnog  smera
-poznavanje znanje engleskog jezika

-posedovanje  tako  karte
Nudi se:

-Zarada u iznosu od 1000 EUR dinarske protivrednosti
-Prijava radnog odnosa Ugovor o radu na neodredjeno vreme posle probnog rada
-Redovnost isplate zarade i svi benefiti iz radnog odnosa
-Radno vreme  Zakonom  regulisano   u  medjunarodnom transportu

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

hr@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Informacije
  • PozicijaVozač za međunarodni transport E kategorija
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaKvalifikovani radnik - KV
  • Način plaćanjamesečno
  • Ponuđena plata100.000+