VOZAČ C i E KATEGORIJE U MEĐUNARODNOM TRANSPORTU

Partners & Orka
  • Temerin
  • Postavljen: 25.08.2019
  • Rok za prijavu: 22.05.2020
  • Broj prijava: 2
  • Broj pregleda: 357
Opis posla

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Novog Sada koji se bavi međunarodnim i unutrašnjim transportom, za svoje potrebe potražuje kandidate za radnu poziciju:

Lokacija: Zemlje Balkana i okoline

Prednost kandidati iz Novog Sada i okoline.

Uslovi rada su:

– minimalno 1 god. radnog iskustva u međunarodnom transportu;

– osnovno poznavanje engleskog jezika

– da kandidat nije osuđivan ili pod istragom

– prednost – poznavanje carinskih propisa

Poslodavac obezbeđuje:

– Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnogzaposlenja

– zarada srazmerna radnom iskustvu i stručnosti kandidata ili mogućnost plaćanje po kilometru pređenom, dogovor sa poslodavcem

– radno vreme regulisano zakonom – tacho karte

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon: 069 511 9323

Prijave putem elektronske pošte: hr@partners-orka.co.rs ili lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja. Usluge agencije su besplatne za potražioce posla.

Informacije
  • PozicijaVOZAČ C i E KATEGORIJE U MEĐUNARODNOM TRANSPORTU
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataMuški
  • Način plaćanjaostalo