VOZAČ C E kategorije – međunarodni transport – srpski i EU pasoš

Partners&Orka
  • Postavljen: 18.07.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 1063
Opis posla

Destinacije rada: Zapadna Evropa – Većina tura kreće iz SLO za Nemačku, nekoliko tura mesečno ide za Švajcarsku, ali većina je za Nemačku. Povratak za Austriju ili SLO pa ponovno za Nemačku.

Uslovi rada:

  • vozačka dozvola C+Ekategorija;
  • položen COD 95 (obavezno);
  • minimalno 1 god. radnog iskustva u međunarodnom transportu;
  • tacho kartica;
  • srpski pasoš (radna viza se obezbeđuje), prednost EU pasoš.
  • Međunarodni transport
  • Poslodavac pomaže prilikom pronalaženja stana u SLO. Svi moraju imati stan koji je službenoregistrovan u Upravnoj jedinici bilo gde u SLO

Zaposlenima nudimo:

  • Prijavljeni radni odnos,socijalno i zdravstveno plaćeno u Sloveniji;
  • Mesečna zarada od 1700 EUR do 2000 EUR.
  • Svaki vozač ima svoj kamion;
  • Poštovanje zakona o radnom vremenu i odmoru vozača.
  • Poslodavac obezbeđuje bezbednost i zdravlje na radu,lekarski pregled, opremu.

* Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: CV (ime, prezime, broj telefona, mail i radno iskustvo) i kopiju vozačke i kod 95.

Kandidatikoji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslovekonkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili poslatislike na Viber 060/331 3 666

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Informacije
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaKvalifikovani radnik - KV
  • Način plaćanjamesečno