VARIOCI (ČAČAK)

Partners & Orka
  • Postavljen: 03.09.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 35
Opis posla

 „Generalpromet – Čačak“, firma koja se bavi prometomrobe i proizvodnjom telekomunikacione i elektrodistributivne opreme šireprimene, radi potražnju za radnicima na poziciji:

VARIOCI

Više izvršioca

Mesto rada: Čačak, Prijevor

Opis posla:

  • Sečenje materijala prema specifikaciji.
  • Formiranje sklopova prema tehničkoj dokumentaciji.
  • Zavarivanje CO2 postupkom.
  • Brušenje zavarenih elemenata

Uslovi:

·        Radno iskustvo je poželjno ali nije presudno

Nudi se:

·        Radno vreme od 07 do 15h, ponedeljak-subota

·        Plata po dogovoru

Zainteresovani kandidati semogu javiti direktno poslodavcu na telefon:

032 372 722 , radnim danimaod 08h do 15h

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Informacije
  • PozicijaVARIOCI
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataMuški
  • KvalifikacijaNekvalifikovani radnik - NK
  • Način plaćanjamesečno
  • Ponuđena plata50.001 - 80.000 RSD