Sakupljač i serviser električnih trotineta – Nemačka

DEKRA zapošljavanje
  • Postavljen: 29.07.2019
  • Broj prijava: 3
  • Broj pregleda: 550
Opis posla

Sakupljač i serviser električnih trotineta

Mesto rada: Berlin, Minhen, Hamburg, Keln

Opis posla:

  • Sakupljanje e – trotineta i njihovo transportovanje na lokaciju
  • Svakodnevni obilazak rute prema zadatom planu
  • Briga o e – trotinetima / sitne popravke

Zahtevi:

  • Isključivo osobe sa EU pasošem
  • Stariji od 18 godina
  • Znanje engleskog ili nemačkog jezika (osnovni nivo)
  • Timski igrač, odgovorna i pouzdana osoba
  • Neosuđivan
  • Prednost iskustvo u popravci električnih uređaja

Uslovi:

  • Smeštaj obezbeđen (Berlin, Minhen, Hamburg, Keln)
  • Rad u tri smene
  • Honorarni posao, mogučnost rada tokom čitave godine
  • Zarada 1.150 do 1.400 eur (zavisno od pozicije)

Napomena: Samo kandidati iz užeg izbora će biti kontaktirani, ostale prijave evidentiramo u DEKRA bazu kandidata. Hvala na razumevanju.

Informacije
  • Radno iskustvoBez iskustva
  • Pol kandidataMuški
  • KvalifikacijaNekvalifikovani radnik - NK
  • Način plaćanjapo satu
  • Ponuđena plata100.000+