RUKOVODILAC U PROIZVODNJI (ČAČAK)

Partners & Orka
  • Postavljen: 03.09.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 38
Opis posla

„Generalpromet -Čačak“,  firmu koja se bavi prometom robe i proizvodnjomtelekomunikacione i elektrodistributivne opreme šire primene, radi potražnju zaradnicima na poziciji: RUKOVODILAC U PROIZVODNJI

Mesto rada: Čačak,Prijevor

Opis posla:

  • Davanje uputstava za rad u proizvodnji
  • Nadgledanje radnika
  • Definisanje tehnologije proizvodnje
  • Utvrđivanje bezbednosti procesa proizvodnje
  • Podnošenje izveštaja o proizvodnji

Uslovi:

 Poželjno radno iskustvo na slicnim poslovima

Nudi se:

·        Radno vreme od 07 do 15h, ponedeljak-subota

·        Plata po dogovoru

Zainteresovani kandidati se mogu javiti direktno poslodavcu na telefon: 032 372 722, radnim danima od 08h do 15h.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Informacije
  • PozicijaRukovodilac u proizvodnji
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaKvalifikovani radnik - KV
  • Način plaćanjamesečno
  • Ponuđena plata50.001 - 80.000 RSD