Radnici na održavanju higijene – Institut za neonatologiju

Partners&Orka
  • Postavljen: 29.07.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 86
Opis posla

Jedna od vodećih firmi koje nude usluge čišćenja i održavanja objekata, radi zakupa oglasnog prostora,zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji: Radnici na održavanju higijene – Institutza neonatologiju

Mesto rada: Beograd

Opis radnog mesta i uslovi:

– Potrebani radnici za održavanjehigijene na institutuza neonatologiju (gde su bebe)

– Minimum SSS;

– Ozbiljni kandidati saiskustvom (poželjno);

Nudimo:

– 27.000din + 3.000dinza prevoz;

– Radno vreme6:30h-13:30h;

– Ugovor o radu; Prijavaod prvog dana;

 Kandidati koji suzainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursasvoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Telefon: 064/126 00 55 ili 011/2683486

Kandidati koji prijavedostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogukoristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona ozaštiti podataka.

Informacije
  • Radno iskustvoBez iskustva
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaKvalifikovani radnik - KV
  • Način plaćanjamesečno