Rad u maloprodajnom objektu (m/ž)

Omladinska zadruga Bulevar
  • Postavljen: 05.08.2019
  • Rok za prijavu: 05.09.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 58
Opis posla
Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao se odnose na Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih poslova. Za potrebe poslodavca iz Beograda tražimo radnike na radnom mestu: RAD U MALOPRODAJNOM OBJEKTU
Opis posla:
  • Komunikacija sa kupcima, ljubaznost, pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
  • Izlaganje i pakovanje robe, direktno posluživanje kupca

Uslovi i veštine:

  • Sanitarna knjižica
  • Komunikativne sposobnosti
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcu

Radno vreme:

  • 08:00 – 14:30  i  14:30 – 21:00
  • Jedan slobodan dan nedeljno

Lokacija:

  • Beograd, Zemun

Prijavite se za posao RAD U MALOPRODAJNOM OBJEKTU na brojeve telefona omladinske zadruge: mob. tel: 060/625-0007 tel: +381 (11) 3650-156 tel: +381 (11) 3650-157

Omladinska Zadruga Bulevar – Poslovnica 2 – Birčaninova 42 – 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

Radno vreme: pon-pet  8-17 čas. sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs sa naznakom za koji posao aplicirate napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Informacije
  • Radno iskustvoBez iskustva
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaNekvalifikovani radnik - NK
  • Način plaćanjamesečno