Prevodilac za nemački jezik (m/ž)

GSM
  • Postavljen: 30.04.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 100
Opis posla

Opis posla:

  • Boravak u Nordhasenu sa grupom mašinskih inžinjera tokom tromesečne obuke radi pružanja usluge prevođenja sa nemačkog i na nemački jezik
  • Prevod tehničke dokumentacije
  • Usmena  i pisana komunikacija sa inopartnerima

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, filološki fakultet – nemački jezik
  • Poznavanje nemačkog jezika na C-nivou, tečno pisanje, čitanje i korespondencija
  • Poznavanje drugog stranog jezika (prioritet engleski jezik)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Najmanje 1 godina radnog iskustvana poslovima prevođenja

Profil kandidata:

  • Analitičnost, sistematičnost i preciznost u radu
  • Poštovanje dogovorenih vremenskih rokova

Nudimo:

  • Redovnu platu
  • Rad u prijatnoj poslovnoj atmosferi

Svi zainteresovani kandidati svoju prijavu (biografiju/CV) mogu poslati na email: gsmotion.de@gmail.com najkasnije do 15.05.2019. godine.

Napomena:

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da njegovi lični podaci budu obrađeni u svrhu selekcije, posredovanja i zapošljavanja u skladu sa Zakonom o zaštiti ličnih podataka.

Informacije
  • PozicijaPrevodilac za nemački jezik
  • Radno iskustvoManje od 1 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaOsnovne akademske studije, Master akademske studije
  • Način plaćanjamesečno