Medicinski radnici – Nemačka

jobstep international
  • Postavljen: 17.07.2019
  • Broj prijava: 4
  • Broj pregleda: 1838
Opis posla

 Za domove u Neckarsulmu tražimo:

1.Medicinske tehničare s nostrificiranom diplomom u Njemačkoj

2.Njegovatelje (završen Ausbildung za Altenpfleger u Njemačkoj)

NUDIMO VAM:

  • Siguran posao
  • Plata od 2.610 € + dodatna zarada za noćne smjene, rad vikendom ili praznicima, naknada za prekovremeni rad
  • Mogućnost usavršavanja i usmjeravanja
  • Ugovor na neodređeno
  • Osiguran smještaj od poslodavca

USLOVI:

Nostrificirana diploma za medicinskog tehničara u Njemačkoj (Anerkennung) ili završena škola za njegovatelje u Njemačkoj (Ausbildung zum Altenpfleger)

Mjesto rada: Neckarsulm, pokrajina Baden-Württemberg

Zainteresirani ste?

Prijavite se putem linka:https://jobstep-app.com/registracija/237/korak1 ili putem maila info@job-step.de

Informacije
  • PozicijaMedicinski ranici
  • Radno iskustvoBez iskustva, Manje od 1 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaČetvrti stepen stručne spreme - SSS
  • Način plaćanjamesečno
  • Dodatne veštineNjemački jezik B2