Operater/ka u proizvodnji

Opis posla

Lokacija: Republika Češka

Više izvršilaca

OPIS POSLA

  • Obavljanje poslova vezanih za sortiranje i pregled materijala
  • Sastavljanje proizvoda od datih komponenti prema propisanoj sertifikaciji /radnom nalogu
  • Provera kvaliteta izlaznog polu i gotovog proizvoda
  • Rukovanje sa alatom, radnom opremom i mašinama u skladu sa propisanim pravilnicima o bezbednosti i zdravlju na radu kao i u skladu sa radnim instrukcijama
  • Pračenje i poštovanje važečih i relevantnih kompanijskih procedura i instrukcija
  • Održavanje radnog prostora i radne opreme urednim

ŠTA OČEKUJEMO OD VAS

  • Najmanje osnovno obrazovanje, poželjno treći stepen stručne spreme
  • Da Vas pokreću rezultati i da težite unapređenju
  • Da budete odgovorni prema poslu koji obavljate

ŠTA NUDIMO

  • Besplatan prevoz iz Srbije za Republiku Češku.
  • Legalan rad i boravak u Češkoj republici
  • Radnu vizu
  • Konkurentna, redovna i sigurna primanja
  • Dodatak za rad vikendom, noću i praznicima
  • Dodatak za prekovremeni rad
  • Penziono i zdravstveno osiguranje

Sajt Radilica.rs ne učestvuje u procesu selekcije kandidata i nema uvid u biografije kandidata. Kandidati su saglasni da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u skladu sa Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Informacije
  • Radno iskustvoBez iskustva
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaČetvrti stepen stručne spreme - SSS
  • Način plaćanjamesečno