Komercijalisti (m/ž)

Clean Air Solution
  • Postavljen: 18.05.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 111
Opis posla

Clean Air Solution d.o.o je kompanija koja se bavi distribucijom proizvoda za poboljšanje i unapređenje kvaliteta života.

Ako ste istrajni, hrabri i posedujete svest da vaši rezultati zavise od vas samih, spremni smo da vas uključimo u sledeću fazu razvoja naše kompanije.

Zbog povećanog obima posla u Srbiji, potrebni su nam odvažni pojedinci za poziciju: KOMERCIJALISTA (Beograd)

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda kompanije
  • Povećanje obima prodaje i učešća na tržištu
  • Komunikacija i koordinacija sa klijentima
  • Analiza postignutih rezultata
  • Saradnja sa članovima kompanije

Uslovi za kandidata:

  • Minimun SSS
  • Odlične komunikacione i organizacione sposobnosti
  • Ozbiljnost i profesionalna odgovornost
  • Timska orijentisanost
  • Vozačka dozvola

Radno iskustvo: nije neophodno

Kandidatima nudimo:

  • Prijava, stalni radni odnos na neodređeno vreme
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Fiksnu zaradu + bonuse
  • Edukaciju u zemlji i inostranstvu
  • Team building
  • Mogućnost napredovanja

Prednost ozbiljnim kandidatima koji žele stalni radni odnos i kandidatima koji teže ostvarivanju ličnih i kompanijskih ciljeva.

Prijave slati na: tijana@cleanairsolution.rs

Informacije
  • PozicijaKomercijalista
  • Radno iskustvoBez iskustva
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaČetvrti stepen stručne spreme - SSS
  • Način plaćanjamesečno
  • Ponuđena plata50.001 - 80.000 RSD