Agent prodaje

Aera Group
  • Postavljen: 01.07.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 104
Opis posla

Usled povećanja obima posla kompaniji iz Beograda, čija je delatnost trgovina na veliko i malo, potrebni komercijalisti za rad na terenu.

Uslovi za prijavu:

  • Minimum SSS
  • Dobre komunikacione i prezentacione veštine
  • Odgovornost i organizovanost u poslu, komunikativnost i ljubaznost
  • Želja za dokazivanjem
  • Poželjno radno iskustvo u oblasti prodaje

Omogućujemo Vam:

  • Besplatnu obuku
  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju
  • Fiksnu zaradu od 40.000 dinara mesečno
  • Bonuse i mogućnost napredovanja za najbolje
  • Mogućnost zarade preko 100.000 dinara mesečno

Ukoliko verujete da je zadovoljstvo klijenta prioritet svake kompanije koja uspeh želi na duge staze, dobrodošli ste u naš tim!

Vaše prijave možete slati na: aerabeograd@gmail.com

Kandidati koji budu ušli u uži krug selekcije biće kontaktirani.

Informacije
  • Radno iskustvoBez iskustva
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaČetvrti stepen stručne spreme - SSS
  • Način plaćanjamesečno
  • Ponuđena plata30.001 - 50.000 RSD