Monter PVC stolarije – Austrija

Partners&Orka
  • Postavljen: 02.08.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 2997
Opis posla

Partners & Orka reklamna HR agencija iagencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta u Sloveniji, potražujeveći broj izvršilaca za poziciju posla:

Monter PVC stolarije

Mesto rada: Grac  (Slovenija detašman Austrija)

Primaju se kandidati sa srpskim I  EU pasošem

OPIS POSLA:

*Skidanje postojećeI montaža nove stolarije

Poslodavac obezbeđuje:

Zaposlenje na određeno vreme na godinu dana, s punim radnimvremenom i mogućnost produženja ugovora na duži rok, zaposlenje na neodređenovreme
• Dobre uslove rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja
• Bezbednost na radu, osiguranje

         Izrada radne vize o trošku poslodavca, ukolikokandidat ne poseduje EU pasoš

         Prevoz do mesta rada o trošku poslodavca

         Obezbeđena akontacija

         Obezbeđen smeštaj u Mariboru

         Obezbeđen transport

         Minimalna početna satnica: 10€ neto

         Radno vreme: 8-10h/dnevno, očekivani fondmesečnih sati (200h)

Uslovirada:

         Poželjno znanje nemačkog jezika

         Radnici  sa radnim iskustvom na istim ili sličnimposlovima

         Poželjno posedovanje vozačke dozvole Bkategorije

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske poštesaglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije iprosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Zainteresovani kandidati mogu poslati CV na mail adresu: hr@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnikafirme na kontak telefon: 064/126-00-55 (Viber) i fix: 011/26-83-486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate kojiispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženudokumentaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što ikompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Informacije
  • PozicijaMonter PVC stolarije
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataMuški
  • KvalifikacijaKvalifikovani radnik - KV
  • Način plaćanjapo satu