Mašinski inženjer (m/ž)

problasting international doo
  • Postavljen: 24.07.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 109
Opis posla

Kompanija Problasting International d.o.o. je osnovana u aprilu 2017. godine kao ispostava firme iz Švajcarske koja ima četrdesettogodišnje iskustvo u oblasti proizvodnje komora za peskarenje.

Firma se nalazi u Bobovištu 18224, opština Aleksinac.

Potreban nam je:

  1. Diplomirani mašinski inženjer
  2. Mašinski tehničar

Opis posla:

  • Priprema i izrada tehničke dokumentacije
  • Praćenje i organizacija proizvodnje

Uslovi rada:

  • Visoka stručna sprema, Diplomirani mašinski inženjer, mašinski tehničar.
  • Rad u programu SolidWorks
  • Pouzdanost u radu, preciznost i analitičnost
  • Spremnost za timski rad i komunikativnost
  • Rad na računaru

Nudi se:

  • Radni odnos na određeno, uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.
  • Fiksno radno vreme i zarada u dogovoru sa poslodavcem
  • Mogućnost napredovanja i daljeg usavršavanja

Kandidati koji prijave CV ili biografiju prosleđuju putem elektronske pošte, saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

milos.bozinovic@problasting.rs

Kontakt telefon za bliže informacije od poslodavca dobijate na broj telefona:

064/40-30-610

Prima će se isključivo prijave koje ispunjavaju uslove rada i kandidati će biti prosleđeni poslodavcu na direktan razgovor.

Informacije
  • PozicijaMašinski inženjer
  • Radno iskustvoManje od 1 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaOsnovne akademske studije
  • Način plaćanjamesečno
  • Dodatne veštineRad u programu SolidWorks