MAGACINSKI RADNIK

VIKTORIJA DOO
  • Postavljen: 21.07.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 159
Opis posla

Preduzeće Viktorija doo objavljuje konkurs za sledeću poziciju:

Magacinski radnik

Beograd

Potreban Magacinski radnik za lokacije: Zrenjaninski put 84g Batajnički drum 6a

Šta nudimo svojim saradnicima:

  • Plata 60.000,00 din

  • Redovne zarade

  • Uredne prijave socijalnog i penzionog osiguranja

  • Priznanja za kvalitetan rad

Uslovi za zaposlenje:

  • III/IV stepen stručne spreme

  • Poznavanje upravljanja viljuškara

  • Iskustvo u radu u magacinu je prednost

  • Pouzdanost i odgovornost u poslu

Opis posla:

  • Obavlja aktivnosti prijema, manipulacije, uskladištenja (sortiranje i smeštaj robe) i izdavanja robe, koristeći viljuškar po potrebi

  • Uredno vođenje prateće dokumentacije

  • Učestvuje u pripremi popisa i samim popisima

  • Održava higijenu i urednosti magacinskog prostora, prostora ispred magacina i obezbeđuje dostupnost robe prilikom inventara

  • Ostali poslovi po potrebi

Za više informacija, i zakazivanje razgovora pozovite069/88015-12

Biografije možete poslati elektronskim putem: jelena.baic@yahoo.com

Informacije
  • Radno iskustvoManje od 1 godine
  • Pol kandidataMuški
  • KvalifikacijaČetvrti stepen stručne spreme - SSS
  • Način plaćanjamesečno