Komercijalista u prodaji građevinskih mašina i delova – viljuškara (m/ž)

Partners & Orka
  • Postavljen: 28.06.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 94
Opis posla

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Beograda koja se bavi proizvodnjom i prodajom viljuškara i delova za viljuškare, radi potražnju za radnicima na poziciji: Komercijalista u prodaji građevinskih mašina i delova – viljuškara

Broj izvršioca: 5

Beograd, Dobanovci

Opis posla:

  • Prodaja viljuskara, rezervnih delova I usluga servisa viljuskara
  • Održavanje postojeće mreže klijenata
  • Pronalaženje novih klijenata
  • Obilazak klijenata
  • Vođenje racuna o naplati potraživanja
  • Promotivne aktivnost

Uslovi rada:

  • Znanje engleskog jezika
  • SSS
  • Posedovanje pregovaračkih veština
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudi se:

  • Stimulativna zarada od 1,500 eura (dinarska protivvrednost)
  • Dinamično radno okuženje
  • Mogućnost napredovanja

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 060 32 999 34 ili na e-mail adresu:  zaposlenje@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Informacije
  • PozicijaKomercijalista m/ž
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaKvalifikovani radnik - KV
  • Način plaćanjamesečno
  • Ponuđena plata100.000+