KERAMIČARI za rad u SLO – srpski ili EU pasoš

Partners&Orka
  • Postavljen: 26.07.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 881
Opis posla

Reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svogrenomiranog klijenta u Sloveniji, potražuje veći broj izvršilaca za pozicijuposla:

Mesto rada: Teritorija Slovenije (Logatec)

Opis poslova:

– Postavljanje pločice na ravne i tvrde podloge (zidove i podove).

– Ravna podlogu, priprema i reže pločice za kutove, priprema i mešasmesu za lepljenje te je nanosi na podlogu i pločice.

– Lepi pločice za podlogu pazeći da površina bude ravna i darazmaci među pločicama budu ravnomerno raspoređeni.

– Popunjava (fugira) prostor između pločica posebnom smesom zafugiranje.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

– SSS

– Radno iskustvo na istim poslovima

Nudi se:

– Ugovor o radu

– Zdravstvenoosiguranje

– Neto zarada 7eur/h + bonus i 25% više na prekovremeni rad i 50%za rad praznikom

– Jedan slobodan dan – nedelja, ukoliko se radi nedeljom 50%doplata

– Radno vreme od 8h do 10h

– Radi se na teritoriji Slovenije, sa obezbeđenim prevozom, pofabrikama

– Smeštaj obezbeđen u mestu 20km udaljenom od Ljubljane – Logatec

– Topli obrok obezbeđen ili plaćen 4eur

– Izrada radne dozvole za kandidate sa srpskim pasošem

– Tretman radnika jednak tretmanu radnikazemlje u kojoj se radi

Zainteresovani kandidati na mail adresu:  berzaposlova@partners-orka.co.rstrebajudostaviti: Radnu biografiju – CV;

Bliže  informacije  se mogu  dobiti  od akreditovanog  zastupnika  firme na kontak telefon: 064/126 00 55 (Viber) i fix:011/26 83 486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9hdo 16h.

 Poslodavac  zadržava  pravo da  kontaktira  samo kandidate  koji  ispunjavaju uslove  za rad  i ozbiljne kandidate  koji  dostave traženu  dokumntaciju.

Primaju  se  samo ozbiljni  kandidati  za rad kao  što  i kompanija  garantuje  sigurnosti ozbiljnost  u radu.

Informacije
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • Način plaćanjamesečno