Higijeničari u sportskom centru (m/ž)

Partners & Orka
  • Postavljen: 01.07.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 82
Opis posla

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, sportski centar u Zemunu, radi zakup oglasnog prostora radi potražnju za radnicima na poziciji:

Higijeničarke/ri
Broj izvršioca: 2
Beograd, Zemun

Opis posla:
•Poslovi održavanja higijene u sportskom centru
•Usisavanje, brisanje površina
•Čišćenje toaleta, pranje prozora
•Dezinfekcija površina i predmeta
•Zamena posteljene, peglanje, sortiranje opreme
•Periodično i dnevno održavanje higijene

Uslovi rada:
•SSS
•Poželjno radno iskustvo u održavanju poslovnih prostora
•Pouzdanost, preciznost, organizovanost

Nudi se:

•Smenski rad (07-14h i 15-22h), šest dana u nedelji
•Probni rad – tri meseca, nakon toga ugovor na neodređeno
•Zarada po dogovoru

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: 060 33 13 666 Ili na e-mail adresu:  poslovi@partners-orka.co.rs

Informacije
  • PozicijaHigijeničar m/ž
  • Radno iskustvoManje od 1 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaNekvalifikovani radnik - NK
  • Način plaćanjamesečno
  • Ponuđena plata30.001 - 50.000 RSD