Građevinski radnici

Partners & Orka
  • Postavljen: 24.06.2019
  • Broj prijava: 0
  • Broj pregleda: 473
Opis posla

Firma Šprajc THD Beograd kao podružnicagrađevinske firme Šprajc THD Hrvatska sa sedištem u Slavonskom Brodu zbog povećanog obima posla raspisuje konkurs za zapošljavanje više članova tima zasledeća radna mesta: gipsar, moler, zidar, tesar i ostala zanimanja izdelatnosti građenja.

Uslovi:

  • Očekivano je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • odgovornost
  • spremnost na timski rad.

Nudimo

  • dobre uslove rada,
  • redovnu isplatu zarade ,
  • dugoročnu saradnju i stalno zaposlenje.
  • Zaposlenima osiguravamo dobre uslove za rad na području Hrvatske sa smeštajem u Slavonskom Brodu i po potrebi na ostalim lokacijama, a sve skladno međusobnom dogovoru.

Pozivamo svezainteresovane da se prijave.

Kontaktosoba Jelena Rakićević direktor firme Šprajc THD Beograd

065/207-79-79

Informacije
  • PozicijaGrađevinski radnik
  • Radno iskustvo2 godine
  • Pol kandidataOba pola
  • KvalifikacijaPolukvalifikovani radnik - PK
  • Način plaćanjamesečno
  • Ponuđena plata50.001 - 80.000 RSD