Skoči na sadržaj

Građevinski radnici – zidari, tesari

Za potrebe građevinske tvrtke na primorju potražuju se kandidati za rad na poziciji: Građevinski radnici – zidari, tesari.

Opis posla:

  • rad na gradilištu
  • terenski rad
  • rad na visini
  • poznavanje građevinske i tesarske tehnike
  • osiguran smještaj
  • hrana osigurana
  • poticajna plaća

Uvjeti:

  • NON EU građani
  • kvalificirani i nekvalificirani radnici s iskustvom
  • iskustvo na sličnim poslovima (prednost)
  • pouzdanost i preciznost u radu
  • spremnost na zajednički rad i odvojenost od obitelji

Molimo zainteresirane kandidate da životopis sa detaljima koji odgovaraju ovom opisu te kontakt podacima pošalju na e-mail adresu [email protected] s oznakom “Građevinski radnici” najkasnije do 29.2.2020. godine.

Razmotrit ćemo samo relevantne i cjelovite prijave. Pridržavamo pravo kontaktirati samo kandidate koji ispunjavaju naše uvjete.

Sajt Radilica ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Svi sadržaji su preneseni u dobroj nameri. Na sajtu Radilica se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. Radilica nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. Radilica se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta Radilica nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode. Fotografije iznete u delovima oglasa su tipske-ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje. Korišćenjem sajta Radilica.rs se slažete sa gore navedenim činjenicama.