Cevari u metalnoj industriji – Nemačka

Partners&Orka
  • Postavljen: 31.07.2019
  • Rok za prijavu: 30.11.2019
  • Broj prijava: 1
  • Broj pregleda: 423
Opis posla

Partners & Orka reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta u Hrvatskoj, potražujeveći broj izvršilaca za poziciju posla:

Cevari u metalnoj industriji  (4 kandidata)

Mesto rada: Nemačka  (Hrvatska detašman Nemačka)

Primaju se kandidati sa srpskim i EU pasošem

OPIS POSLA:

         Priprema za varenje – rezanje i brušenje podrazličitim uglovima

         Čitanjenacrta

         Znanjeizometrije

Poslodavac obezbeđuje:

Zaposlenje na određeno vreme, s punim radnim vremenom imogućnost produženja ugovora na duži rok, zaposlenje na neodređeno vreme

Dobre uslove rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja

Bezbednost na radu, osiguranje

         Izrada radne vize o trošku poslodavca

         Prevoz do mesta rada o trošku poslodavca

         Obezbeđen smeštaj

         Obezbeđen transport na terenu

         Minimalna početna satnica: 8 € neto

         Radno vreme: 8-10h/dnevno, očekivani fondmesečnih sati na terenu (200-230h)

Uslovi rada:

         1 radnik iz grupe mora poznavati barem osnovenemačkog jezika (nivo A2 prema CEFR-u)

         Radnici moraju imati barem 2 godine radnogiskustva na radnom mestu cevara

         Poželjno posedovanje vozačke dozvole Bkategorije

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Zainteresovani kandidati mogu poslati CV na mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon: 064/126-00-55 (Viber) i fix: 011/26-83-486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumentaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Informacije
  • Pozicijacevari u metalnoj industriji
  • Radno iskustvo2 godine, 3 godine
  • Pol kandidataMuški
  • KvalifikacijaKvalifikovani radnik - KV
  • Način plaćanjapo satu
  • Ponuđena plata100.000+